Ignacio de León y Escosura, 1876 - Wyprzedaż aukcyjna w Clinton Hall, Nowy Jork, 1876 - grafika artystyczna

63,99 €

Podatek jest wliczony. Koszt wysyłki zostanie obliczony W kasie.

Podstawowe dane dotyczące oryginalnego dzieła sztuki

Tytuł dzieła sztuki: „Wyprzedaż aukcyjna w Clinton Hall w Nowym Jorku, 1876”
Klasyfikacja: malarstwo
Termin parasolowy: sztuka współczesna
Czas: 19th wieku
Rok powstania: 1876
Wiek dzieł sztuki: 140 lat
Oryginalny nośnik: olej na płótnie
Wymiary oryginalnej grafiki: 22 3/8 x 31 5/8 cala (56,8 x 80,3 cm)
Muzeum / lokalizacja: Miejskie Muzeum Sztuki
lokalizacja muzeum: Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone Ameryki
strona internetowa muzeum: www.metmuseum.org
Rodzaj licencji dzieła sztuki: domena publiczna
Dzięki uprzejmości: Metropolitan Museum of Art, Nowy Jork, Dar artysty, 1883
Linia kredytowa grafiki: Dar artysty, 1883

Przegląd artystów

Artysta: Ignacio de León y Escosura
Płeć artysty: zły
Narodowość artysty: hiszpański
Zawody artysty: malarz
Kraj: Hiszpania
Klasyfikacja artysty: współczesny artysta
Wiek w chwili śmierci: 67 roku
Urodzony: 1834
Rok śmierci: 1901

Specyfikacje produktu

Drukuj typ produktu: druk artystyczny
Metoda rozmnażania: reprodukcja cyfrowa
Metoda produkcji: Druk bezpośredni UV (druk cyfrowy)
Produkcja: Produkcja niemiecka
Rodzaj akcji: produkcja na żądanie
Proponowane zastosowanie produktu: wystrój domu, obraz ścienny
Orientacja: wyrównanie krajobrazu
Współczynnik proporcji obrazu: 1.4: 1
Znaczenie: długość jest o 40% dłuższa niż szerokość
Dostępne materiały reprodukcyjne: wydruk na płótnie, wydruk plakatu (papier płócienny), wydruk na szkle akrylowym (z powłoką z prawdziwego szkła), wydruk w metalu (dibond aluminium)
Płótno na krośnie (wydruk na płótnie) warianty rozmiarów: 70x50cm - 28x20", 140x100cm - 55x39"
Opcje rozmiaru obrazu na szkle akrylowym (z powłoką z prawdziwego szkła): 70x50cm - 28x20", 140x100cm - 55x39"
Warianty wydruku plakatu (papier płócienny): 70x50cm - 28x20"
Opcje rozmiaru druku dibond aluminiowy (materiał aluminiowy): 70x50cm - 28x20", 140x100cm - 55x39"
Rama: proszę pamiętać, że ten produkt nie ma ramki

Wybierz wariant materiałowy produktu

Dla każdego produktu oferujemy różne rozmiary i materiały. Umożliwiamy wybór ulubionego rozmiaru i materiału spośród następujących opcji indywidualizacji produktu:

  • Drukowany plakat na materiale płóciennym: Plakat to wydrukowany w technologii UV arkusz płaskiego płótna o delikatnej fakturze powierzchni. Plakat przeznaczony jest do umieszczenia repliki Twojego dzieła sztuki w specjalnej ramce. Prosimy pamiętać, że w zależności od bezwzględnej wielkości wydruku plakatu dodajemy biały margines około 2-6 cm wokół motywu wydruku, aby ułatwić oprawienie go w niestandardową ramkę.
  • Nadruk z dibondu aluminiowego: Wydruki na płycie aluminiowej to wydruki na metalu z wyjątkowym efektem głębi, które dzięki nieodblaskowej powierzchni tworzą modne wrażenie. Bezpośredni druk bezpośredni na aluminiowym dibondzie to doskonałe wprowadzenie do wydruków artystycznych z wykorzystaniem aluminium. W przypadku bezpośredniego druku na aluminiowym dibondzie drukujemy wybrane dzieło sztuki na aluminiowej powierzchni kompozytowej. Białe i jasne elementy oryginalnego dzieła sztuki mienią się jedwabistym połyskiem, jednak bez odblasków. Kolory wydruku są żywe i świetliste w najwyższej rozdzielczości, drobne szczegóły wydruku są wyraźne i wyraźne, a nadruk ma matowy wygląd.
  • Wydruk na płótnie: Druk bezpośredni na płótnie to drukowane płótno naciągnięte na drewniane krosno. Płótno stwarza typowe wrażenie trójwymiarowości. Wydruk na płótnie Twojego ulubionego arcydzieła pozwoli Ci przekształcić wydruk dzieł sztuki w duże dzieło sztuki, jakie znasz z galerii. Wydruki na płótnie mają stosunkowo niewielką wagę, co oznacza, że ​​można je łatwo i łatwo powiesić bez użycia uchwytów ściennych. Obrazy na płótnie nadają się do każdego rodzaju ścian.
  • Druk na szkle akrylowym (z powłoką z prawdziwego szkła): Błyszczący wydruk na szkle akrylowym, często określany mianem druku na plexi, zamieni oryginał w cudowną dekorację ścienną. Dzięki wydrukowi artystycznemu z błyszczącego szkła akrylowego ostre kontrasty i mniejsze detale będą rozpoznawalne dzięki bardzo subtelnej gradacji druku.

Informacje o produkcie artystycznym

„Aukcja w Clinton Hall, Nowy Jork, 1876” to dzieło sztuki stworzone przez artystę-mężczyznę Ignacio de León y Escosura w 1876 r. Dzieło ma wymiary - 22 3/8 x 31 5/8 cala (56,8 x 80,3 cm). Olej na płótnie był używany przez hiszpańskiego malarza jako medium dzieła sztuki. Ponadto dzieło należy do cyfrowej kolekcji Miejskie Muzeum Sztuki. Dzięki uprzejmości: Metropolitan Museum of Art, Nowy Jork, Dar artysty, 1883 (licencja: domena publiczna). : Dar artysty, 1883. Do tego dochodzi wyrównanie krajobraz ze współczynnikiem obrazu 1.4 : 1, co oznacza, że długość jest o 40% dłuższa niż szerokość.

Ważna informacja: Staramy się jak najdokładniej opisać produkty artystyczne i zilustrować je wizualnie. Niemniej jednak kolory materiału do druku i nadruku mogą nieznacznie odbiegać od obrazu na ekranie Twojego urządzenia. W zależności od ustawień ekranu i jakości powierzchni, kolorowe pigmenty mogą nie zostać wydrukowane tak realistycznie, jak wersja cyfrowa na tej stronie. Ze względu na fakt, że wszystkie reprodukcje dzieł sztuki są przetwarzane i drukowane ręcznie, równie dobrze mogą występować drobne rozbieżności w wielkości i dokładnym położeniu motywu.

Prawa autorskie ©, Artprinta.com

Produkty które mogą Ci się spodobać:

Ostatnio oglądane