Ignacio de León y Escosura, 1876 - Wyprzedaż aukcyjna w Clinton Hall, Nowy Jork, 1876 - grafika artystyczna
Podatek jest wliczony. Koszt wysyłki zostanie obliczony W kasie.
Podstawowe dane dotyczące oryginalnego dzieła sztuki
Tytuł dzieła sztuki: | „Wyprzedaż aukcyjna w Clinton Hall w Nowym Jorku, 1876” |
Klasyfikacja: | malarstwo |
Termin parasolowy: | sztuka współczesna |
Czas: | 19th wieku |
Rok powstania: | 1876 |
Wiek dzieł sztuki: | 140 lat |
Oryginalny nośnik: | olej na płótnie |
Wymiary oryginalnej grafiki: | 22 3/8 x 31 5/8 cala (56,8 x 80,3 cm) |
Muzeum / lokalizacja: | Miejskie Muzeum Sztuki |
lokalizacja muzeum: | Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone Ameryki |
strona internetowa muzeum: | www.metmuseum.org |
Rodzaj licencji dzieła sztuki: | domena publiczna |
Dzięki uprzejmości: | Metropolitan Museum of Art, Nowy Jork, Dar artysty, 1883 |
Linia kredytowa grafiki: | Dar artysty, 1883 |
Przegląd artystów
Artysta: | Ignacio de León y Escosura |
Płeć artysty: | zły |
Narodowość artysty: | hiszpański |
Zawody artysty: | malarz |
Kraj: | Hiszpania |
Klasyfikacja artysty: | współczesny artysta |
Wiek w chwili śmierci: | 67 roku |
Urodzony: | 1834 |
Rok śmierci: | 1901 |
Specyfikacje produktu
Drukuj typ produktu: | druk artystyczny |
Metoda rozmnażania: | reprodukcja cyfrowa |
Metoda produkcji: | Druk bezpośredni UV (druk cyfrowy) |
Produkcja: | Produkcja niemiecka |
Rodzaj akcji: | produkcja na żądanie |
Proponowane zastosowanie produktu: | wystrój domu, obraz ścienny |
Orientacja: | wyrównanie krajobrazu |
Współczynnik proporcji obrazu: | 1.4: 1 |
Znaczenie: | długość jest o 40% dłuższa niż szerokość |
Dostępne materiały reprodukcyjne: | wydruk na płótnie, wydruk plakatu (papier płócienny), wydruk na szkle akrylowym (z powłoką z prawdziwego szkła), wydruk w metalu (dibond aluminium) |
Płótno na krośnie (wydruk na płótnie) warianty rozmiarów: | 70x50cm - 28x20", 140x100cm - 55x39" |
Opcje rozmiaru obrazu na szkle akrylowym (z powłoką z prawdziwego szkła): | 70x50cm - 28x20", 140x100cm - 55x39" |
Warianty wydruku plakatu (papier płócienny): | 70x50cm - 28x20" |
Opcje rozmiaru druku dibond aluminiowy (materiał aluminiowy): | 70x50cm - 28x20", 140x100cm - 55x39" |
Rama: | proszę pamiętać, że ten produkt nie ma ramki |
Wybierz wariant materiałowy produktu
Dla każdego produktu oferujemy różne rozmiary i materiały. Umożliwiamy wybór ulubionego rozmiaru i materiału spośród następujących opcji indywidualizacji produktu:
- Drukowany plakat na materiale płóciennym: Plakat to wydrukowany w technologii UV arkusz płaskiego płótna o delikatnej fakturze powierzchni. Plakat przeznaczony jest do umieszczenia repliki Twojego dzieła sztuki w specjalnej ramce. Prosimy pamiętać, że w zależności od bezwzględnej wielkości wydruku plakatu dodajemy biały margines około 2-6 cm wokół motywu wydruku, aby ułatwić oprawienie go w niestandardową ramkę.
- Nadruk z dibondu aluminiowego: Wydruki na płycie aluminiowej to wydruki na metalu z wyjątkowym efektem głębi, które dzięki nieodblaskowej powierzchni tworzą modne wrażenie. Bezpośredni druk bezpośredni na aluminiowym dibondzie to doskonałe wprowadzenie do wydruków artystycznych z wykorzystaniem aluminium. W przypadku bezpośredniego druku na aluminiowym dibondzie drukujemy wybrane dzieło sztuki na aluminiowej powierzchni kompozytowej. Białe i jasne elementy oryginalnego dzieła sztuki mienią się jedwabistym połyskiem, jednak bez odblasków. Kolory wydruku są żywe i świetliste w najwyższej rozdzielczości, drobne szczegóły wydruku są wyraźne i wyraźne, a nadruk ma matowy wygląd.
- Wydruk na płótnie: Druk bezpośredni na płótnie to drukowane płótno naciągnięte na drewniane krosno. Płótno stwarza typowe wrażenie trójwymiarowości. Wydruk na płótnie Twojego ulubionego arcydzieła pozwoli Ci przekształcić wydruk dzieł sztuki w duże dzieło sztuki, jakie znasz z galerii. Wydruki na płótnie mają stosunkowo niewielką wagę, co oznacza, że można je łatwo i łatwo powiesić bez użycia uchwytów ściennych. Obrazy na płótnie nadają się do każdego rodzaju ścian.
- Druk na szkle akrylowym (z powłoką z prawdziwego szkła): Błyszczący wydruk na szkle akrylowym, często określany mianem druku na plexi, zamieni oryginał w cudowną dekorację ścienną. Dzięki wydrukowi artystycznemu z błyszczącego szkła akrylowego ostre kontrasty i mniejsze detale będą rozpoznawalne dzięki bardzo subtelnej gradacji druku.
Informacje o produkcie artystycznym
„Aukcja w Clinton Hall, Nowy Jork, 1876” to dzieło sztuki stworzone przez artystę-mężczyznę Ignacio de León y Escosura w 1876 r. Dzieło ma wymiary - 22 3/8 x 31 5/8 cala (56,8 x 80,3 cm). Olej na płótnie był używany przez hiszpańskiego malarza jako medium dzieła sztuki. Ponadto dzieło należy do cyfrowej kolekcji Miejskie Muzeum Sztuki. Dzięki uprzejmości: Metropolitan Museum of Art, Nowy Jork, Dar artysty, 1883 (licencja: domena publiczna). : Dar artysty, 1883. Do tego dochodzi wyrównanie krajobraz ze współczynnikiem obrazu 1.4 : 1, co oznacza, że długość jest o 40% dłuższa niż szerokość.
Ważna informacja: Staramy się jak najdokładniej opisać produkty artystyczne i zilustrować je wizualnie. Niemniej jednak kolory materiału do druku i nadruku mogą nieznacznie odbiegać od obrazu na ekranie Twojego urządzenia. W zależności od ustawień ekranu i jakości powierzchni, kolorowe pigmenty mogą nie zostać wydrukowane tak realistycznie, jak wersja cyfrowa na tej stronie. Ze względu na fakt, że wszystkie reprodukcje dzieł sztuki są przetwarzane i drukowane ręcznie, równie dobrze mogą występować drobne rozbieżności w wielkości i dokładnym położeniu motywu.
Prawa autorskie ©, Artprinta.com